Webová podpora

Vytváříme originální webové stránky, které svým designem plně charakterizují daný účel. V tomto směru nabízíme komplexní služby od navržení designu, přípravy grafiky, kódování, zajištění domén i propojení s vyhledávači a SEO optimalizace. V případě zájmu dokážeme zajistit také pravidelné aktualizace obsahu a samozřejmě zapracování požadovaných úprav. To vše je webová podpora od Sagio.cz.

Výhody našeho řešení

Weby, které vytváříme, jsou stavěny na moderním základu s responzivním designem, který zohledňuje zobrazení na mobilních zařízeních. Vždy se snažíme, aby celkový design všech částí prezentace byl jednotný a byl tak pro koncového zákazníka srozumitelný a snadno zapamatovatelný.

Webové aplikace

Součástí internetové prezentace mohou být také moderní aplikace. V případě developerských projektů se může jednat o aplikace, které slouží k postupnému virtuálnímu průchodu objektem a výběru konkrétního bytu. Aplikace jsou, podobně jako samotné webové stránky, spustitelné na většině zařízení, včetně chytrých mobilních telefonů a tabletů.


Virtuální prohlídky, interaktivní mapy a 3D objekty

Speciální náhledy s pozorovacím úhlem plných 360 stupňů umožňují obsáhnout celý prostor kolem pozorovatele. Virtuální prohlídky je možné zařadit do vizualizací pomocí aktivních bodů (tzv. hotspotů) na 3D půdorysu. Virtuální prohlídky vytváříme jak ve virtuálním, tak reálném prostředí. Možnosti jsou zde opravdu široké a záleží na konkrétních požadavcích a možnostech projektu. Kontaktujte nás a navrhneme jedinečné řešení přesně pro vás.

Prezentace zařizovacích prvků formou 3D zobrazení nabízí revoluční pohled na virtuální, nebo reálný objekt. Tuto prezentaci je možné vytvořit z počítačového modelu nebo pomocí speciální fotografické techniky v našem fotoateliéru.

Další reference naleznete na: http://reference.sagio.cz/projektova-podpora/