O nás

Sagio.cz se věnuje těm nejmodernějším technologiím pro úspěšnou prezentaci a propagaci. Za dobu naší existence jsme se naučili používat techniky, které opravdu fungují a zaručují úspěch. Zakládáme si na jedinečnosti a originalitě a veškeré naše kroky jsou pečlivě promyšlené. Vycházíme z námi nabytých zkušeností a vždy Vám nabídneme plně funkční řešení.
Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně a jako jedni z mála na trhu Vám představíme celkovou koncepci již při vypracování cenové nabídky, a to zcela zdarma.

Projekty, které v současnosti vznikají v našem oboru, již nemohou být obyčejné. Klient musí být zcela uchvácen, aby si dané prezentace potažmo nabídky vůbec všiml.

Spojení oborů 3D grafika, výroba architektonických modelů a tvorba webových stránek umožňuje dosáhnout v této náročné době velkých úspěchů téměř ve všech oblastech prodeje zboží nebo služeb. S klientem se vždy snažíme navázat dlouhodobou spolupráci, při které reagujeme na aktuální priority a potřeby klienta.

„Svou práci mám moc rád a musím říct, že se opravdu na každý pracovní den těším. S nadšením se pouštím do každé nové zakázky, které posouvají společnost Sagio.cz kupředu. 

Jan Morávek, DiS. – jednatel společnosti Sagio.cz“

Poloha

Naše provozovna se nachází v Chlumci u Ústí nad Labem, blízko dálnice D8. Kontaktujte nás, dohodněte si nezávaznou schůzku a prohlédněte si i aktuálně rozpracované projekty.

Historie

Studio Sagio.cz vzniklo v roce 2008 při navázání dlouhodobé spolupráce se stavební firmou SIMONT spol. s r.o., pro kterou jsme připravovali vizualizace projektů. S touto společností udržujeme velmi úspěšnou spolupráci do současné doby.

Potřeby neustále rostly a naše nabídka se začala pozvolna utvářet. 3D grafika je velmi zajímavým a do budoucna i velmi perspektivním oborem. Bez napojení na další služby je však její využití do jisté míry neefektivní.

Naši nabídku jsme postupně rozšiřovali, až do dnešní doby, kdy dokážeme nabídnout zákazníkům služby, které posouvají společnost na vyšší úroveň v daném oboru pomocí webových stránek, grafiky a architektonických modelů.